Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Lot samolotem, a media


Lot samolotem, a media

W świadomości Polaków panuje głęboko zakorzeniony pogląd, iż podróżowanie samolotem wiąże się z znacznym ryzykiem, a co więcej - jest szczególnie stresujące. Nic bardziej mylnego! Transport powietrzny jest nadal uważany za niezwykle bezpieczny, choćby jeśli weźmiemy pod uwagę, że co jakiś czas w mediach otrzymujemy wzmiankę o coraz to kolejnej tragedii lotniczej. Podróżowanie samolotem nie tylko pozwala na szybkie poruszanie się z miejsca na miejsce, ale też przy dobrym przygotowaniu, może być również przyjemne. Zatem chcąc czerpać prawdziwą przyjemność z unoszenia się nad chmurami, warto pamiętać, aby przybyć na lotnisko właściwie wcześniej. W większości przypadków wystarczy dwugodzinny zapas czasowy. Jeśli jednak wyruszamy w podróż za ocean, wówczas należałoby zarezerwować sobie nawet cztery godziny na odprawę.

Organizując przelot z lotniska w Krakowie, należałoby zdecydować się na parking balice. Ten monitorowany obiekt będzie sprawować pieczę nad naszym autem, podczas gdy my będziemy znajdować się w drodze.


Głosuj (0)

tanieparkowanie 13:22:33 9/04/2015 [Powrót] Komentuj

[4653] ||Strona Główna
[0] ||
Księga Gości
[Dodaj do Księgi]


Dodaj do Ulubionych


Archiwum

2015
Maj
Kwiecień
Luty
Styczeń
2014
GrudzieńUlubieniLinkitanieparkowanie